Trycholog Katowice

Dodano: 2 lata 4 miesiące temu

Klinika trychologiczna Perfect Hair Clinic w Katowicach posiada w swojej ofercie przede wszystkim zabiegi i metody leczenia - nadmiernego wypadania włosów, łysienia, a zwłaszcza łysienia androgenowego - o udowodnionej naukowo skuteczności.

Zespół doświadczonych lekarzy, trychologów i nie tylko dopasowuje optymalny plan działania podczas kuracji tak, aby spełniał on potrzeby i oczekiwania Pacjenta oraz przynosił upragnione rezultaty.

Klinika przeszczepu włosów pracuje między innymi na urządzeniach z zagranicy, by móc zaoferować każdemu Pacjentowi usługi na najwyższym poziomie. Mowa tutaj przede wszystkim o urządzaniu S. A. F. E. R, które jako jedyne jak dotąd posiada certyfikat FDA i CE, wspomaga operatora we wszystkich fazach zabiegu przeszczepu włosów.

Gdy dokucza nam nadmierne wypadanie włosów i pilnie poszukujemy trychologa w Katowicach, który rozwiąże nasz problem - to z pewnością warto umówić się na konsultację w Perfect Hair Clinic i zapoznać się z dostępnymi metodami leczenia, nim będzie za późno.

Podobne wpisy

Komentarze

Trycholog Katowice
Adres strony:
Wyświetleń:
651
Kliknięć:
1
Wizyt:
551
CTR:
0.18%
Nazwa firmy:
Perfect Hair Clinic
Ulica:
Kościuszki 173
Kod pocztowy:
40-524
Miasto:
Katowice
Region:
Śląskie
NIP:
6342965092
REGON:
383387090
Telefon:
733 928 282
Facebook:
klinika@perfecthairclinic.pl