Tomasz Perek - Kancelaria Adwokacka

Dodano: 11 lat 9 miesięcy temu
Audyt prawny

Kancelaria posiada doświadczenie w kompleksowym badaniu stanu prawnego podmiotów gospodarczych. Powyższe badania są prowadzone zarówno w kontekście obrotu aktywami podmiotu jak wprowadzenia do niego inwestora czy też bieżącej weryfikacji poprawności stosowanych u danego przedsiębiorcy procedur. Wszelkie zamierzenia gospodarcze naszych Klientów zostają poprzedzone badaniem skutków podatkowych celem zastosowania optymalnych rozwiązań podatkowych.

Kontrakty handlowe

Zawieranie kontraktów handlowych dla naszych Klientów zawsze odbywa się w ścisłej współpracy z prawnikiem tak, aby ramy prawne kontraktu były możliwie jak najszersze. Kancelaria posiada doświadczenie w konstruowaniu kontraktów w branżach budowlanych, deweloperskich, inwestycyjnych, sprzedażowych, marketingowych, kontraktach których przedmiotem są całe przedsiębiorstwa lub ich zorganizowane części i wielu innych, które zostały zrealizowane w dotychczasowej działalności.

Inwestycje w nieruchomości i obsługa procesów budowlanych

Kancelaria na bieżąco doradza Klientom w obsłudze procesów budowlanych. Uczestniczymy w całym cyklu przygotowawczym do realizacji inwestycji budowlanych poprzez zakupu nieruchomości i uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych (WZ i PnB), organizacji przetargów na roboty budowlane - aż do negocjacji i zawierania umów projektowych i umów o roboty budowlane. Kancelaria świadczy ponadto stałe doradztwo dla podmiotów, których przedmiotem działalności są usługi administrowania i zarządzania nieruchomościami.

Podobne wpisy

Komentarze

Tomasz Perek - Kancelaria Adwokacka
Adres strony:
Wyświetleń:
4796
Kliknięć:
30
Wizyt:
1292
CTR:
2.32%
Nazwa firmy:
Tomasz Perek Kancelaria Adwokacka
Ulica:
ul. Stefana Batorego 25 (II piętro)
Kod pocztowy:
31-135
Miasto:
Kraków
Region:
Małopolskie
NIP:
6371995368
Telefon:
0124211396