Tanie Środki czystości dla domu i firm

Dodano: 4 dni 14 godzin temu
Witamy serdecznie w internetowym sklepie z chemią domową i profesjonalną www.shop-clean.pl . Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji środków czystości dla gospodarstw domowych , firm,przedsiębiorstw przemysłu spożywczego, zakładów masarskich,ubojnii drobiu oraz wszelkie zakładów produkcji przemysłowej. Nasze produkty są doskonałej jakości i skutecznie eliminują wszelkie zabrudzenia,bakterie i wirusy.
Oferujemy szeroki wybór produktów takich jak płyny do naczyń,środki do czyszczenia powierzchni,proszki do prania,płyny do podłóg, ręczniki papierowe, czyściwa a także środki do dezynfekcji i odświeżacze powietrza. Nasze środki są przyjazne dla środowiska i są bezpieczne dla użytkownika.
Dzięki naszym produktom sprzątanie staje się łatwiejsze, szybsze i bardziej efektywne. Nasze środki są skuteczne w najtrudniejszych warunkach, pozostawiając powierzchnie czyste,świeże,pachnące i bezpieczne dla zdrowia.
Zapewniamy konkurencyjne ceny,szybką dostawę i profesjonalną obsługę klienta. Jesteśmy pewni że nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych produktów już dziś!

Podobne wpisy

Komentarze

Tanie Środki czystości dla domu i firm
Adres strony:
Wyświetleń:
310
Wizyt:
12
Nazwa firmy:
FHU MOLAR
Ulica:
Słopnice
Kod pocztowy:
34-615
Miasto:
Słopnice
Region:
Małopolskie
NIP:
7371923926
Telefon:
604775047
E-Mail:
biuro@shop-clean.pl