Stroje karnawałowe dla dzieci

Dodano: 2 lata 10 miesięcy temu

Historia masek karnawałowych sięga czasów niezwykle odległych. Najbardziej popularne są te, pochodzące rodem z Wenecji, kiedy to już od XIII wieku urządzano wielkie bale karnawałowe, na których zapoczątkowano modę na maski okrywające twarz.

Naszą pasją i wspólnym hobby jest tworzenie masek karnawałowych oraz stroi karnawałowych, które powstają w naszej pracowni w Łodzi. Każda z masek jest wyrobem ręcznym, stworzonym z masy papierowej. Skupiamy się głównie na podobiznach zwierząt, postaci z bajek, a także wzorujemy się na tych niezwykle popularnych maskach weneckich.

Oprócz tworzenia efektownych i oryginalnych masek karnawałowych, w naszej pracowni z Łodzi oferujemy również stroje karnawałowe do wypożyczenia. Posiadamy szeroki wybór ciekawych przebrań, które wzbogacone są o gadżety typu peruki, czapki, kapelusze, sztuczne nosy i wiele więcej.

Tworzymy nie tylko stroje karnawałowe dla dzieci, lecz także pomysłowe i zabawne stroje karnawałowe dla dorosłych. Każde przebranie, które dostępne jest w naszej pracowni, można dopełnić wyjątkową ręcznie wykonaną maską karnawałową.

Nasza pracownia strojów i masek karnawałowych z Łodzi zapewnia możliwość wypożyczenia dowolnego przebrania na imprezy typu Halloween, bale przebierańców, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe i wiele więcej!

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej pracowni i wypożyczalni!

Podobne wpisy

Komentarze