rozliczenie księgowe w czaladzi

Dodano: 9 lat 8 miesięcy temu
Widząc obraz ustaw podatkowych w naszym kraju, gdy prowadzimy firmę niejednokrotnie zastanawiamy się nad możliwością uniknięcia błędów księgowo-kadrowych oraz zabezpieczenia się przed ich konsekwencjami.
TAX-BONUS (biuro rachunkowe dąbrowa górnicza ul.Przemysłowa 1) zostało utworzone w konsekwencji rosnącego zapotrzebowania przedsiębiorstw na profesjonalizm w obsłudze księgowej.
Dzięki naszemu doświadczeniu, możemy zaoferować obsługę księgowo-kadrową w oparciu o sprawdzone, międzynarodowe standardy. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
W zakresie naszych usług jest księga rozchodów i rozliczanie wynagrodzenia dla firm z Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Będzina, Czeladzi, Katowic, Jaworzna,Rudy Śląskiej oraz innych miast z terenu zagłębia i aglomeracji śląskiej.
Nasze biuro księgowe pracuje na polecanym przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oprogramowaniu Comarch CDN Optima, co umożliwia szereg możliwości automatyzacji procesów zachodzących u klienta
Mieścimy się w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Przemysłowej 1.
To położenie umożliwia bardzo dobry dojazd na terenie Dąbrowy Górniczej, a także miast ościennych tj. : sosnowiec, katowice itp.
Wysoki nacisk na jakość usług księgowych oraz usług kadrowych oraz konkurencyjne ceny, sprawiają iż nasza oferta jest dużo bardziej atrakcyjna od konkurencyjnych biur rachunkowych. Lokalizacja ta zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum miasta, miastami ościennymi (sosnowiec, będzin, czeladź, katowice, zawiercie, jaworzno oraz innych miast z terenu śląska i zagłębia.)
W przypadku zainteresowania naszą ofertą w zakresie obsługi księgowej lub obsługi kadrowej, prosimy o kontakt telefoniczny (32) 262 00 00, mailowy lub osobisty podany na stronie http://www.tax-bonus.eu/
 

Podobne wpisy

Komentarze

rozliczenie księgowe w czaladzi
Adres strony:
Wyświetleń:
2661
Kliknięć:
9
Wizyt:
739
CTR:
1.22%