Producent pościeli wełnianej - sklep internetowy.

Dodano: 12 lat 1 miesiąc temu
Wełniane kołdry to ciepła i przede wszystkim zdrowa alternatywa dla tradycyjnych kołder. Pościel wełniana to jedna z najlepszych pościeli jakie są dostępne na rynku. Propozycja sklepu on-line firma-aga.eu oferującego bardzo dobrej jakości pościel wełnianą skierowana jest do dzieci jak i osób w wieku średnim i starsze.

Utrzymanie stałej temperatury śpiącego, nieprzerwany sen zwłaszcza w fazie głębokiej i oddychanie skory mimo przykrycia - takimi walorami odznaczają się pościele Firmy Aga.

Sklep oferuje w swojej sprzedaży produkty takie jak: kołdry, poduszki, koce z wełny merynosa europejskiego oraz ocieplacze - pasy lędźwiowe, pasy barkowe, bambosze, kamizelki.

Nasza pościel wełniana pasuje do każdego rodzaju sypialni. Wyroby naszej firmy wełniane profilaktyczno-rehabilitacyjne przeznaczone są do profilaktyki, łagodzenia przebiegu, rehabilitacji leczniczej wielu dolegliwości i chorób. Wełna, z której wykonana jest pościel posiada licencję Woolmark. Firma zaprasza do współpracy i zapoznania się z ofertą.

Podobne wpisy

Komentarze

Producent pościeli wełnianej - sklep internetowy.
Adres strony:
Wyświetleń:
2186
Kliknięć:
18
Wizyt:
850
CTR:
2.12%
Nazwa firmy:
Firma Aga
Ulica:
Targowa 2
Kod pocztowy:
66-210
Miasto:
Zbąszynek
Region:
Lubuskie
Telefon:
600363965