Meble do pokoju dzieci – Dede Kids

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu

Jakie meble wybrać urządzając pokój dladziewczynki a jakie urządzając pokój dla chłopca?

Wyposażenie pokoju dziewczęcego będzie sięróżnić przede wszystkim stylistyką mebli oraz kolorystyką. Wyposażenie pokoju dziewczynki i chłopca będzie bardzopodobne.  Znajdzie się tam wygodne łóżkodla dziecka dostosowane wymiarami do wzrostu dziecka. W ofercie Dede Kids możnaznaleźć łóżka dla dzieci od wymiarów 140 x 70 cm aż do łóżek 200 x 90 cm. Wpokoju chłopca i w pokoju dziewczynki na pewno znajdzie się szafa ubraniowa.Szafa dla dziewczynki może być pojemniejsza i większa dlatego warto rozważyćzakup szafy trzydrzwiowej. W pokoju chłopca i dziewczynki nie powinno zabraknąćkomody z szufladami. Wybierając komodę dla dziewczynki  możemy pokusić się o zakup komody z sześciomaszufladami w której z łatwością swoje miejsce znajdą rękawiczki, apaszki,szaliki i ciepłe czapki na zimę. Chłopca powinna zadowolić klasyczna komodatrzyszufladowa w której nie zabraknie miejsca na podręczną garderobę.Podstawowym wyposażeniem pokoju dzieci jest biurko. Biurko dla dziewczynkibędzie miejscem odrabiania lekcji i miejscem przy którym można się uczyć.Natomiast chłopiec rozszerzy podstawowe funkcje biurka takie jak nauka iodrabianie lekcji o spędzanie czasu przy komputerze grając w gry strategiczne.

Bez względu dla kogo będziemy kupowaćbiurko warto rozważyć opcję biurka z regulowaną wysokością, która  umożliwi dostosowanie wysokości blatu dowzrostu dziecka.

Różnice w meblach dla dziewczynki i wmeblach dla chłopca najczęściej zaznaczają się w kolorystyce mebli dla dzieci.Meble dla dziewczynki  na ogół są meblamiw jasnej kolorystyce, najczęściej białe. Meble chłopięce to przede wszystkimróżne odcienie szarości najczęściej w połączeniu z elementami drewnianymi.Materiały z których produkowane są meble dla chłopca i dziewczynki to na ogółpłyta mdf –lakierowana, płyta wiórowa i lite drewno z którego najczęściejprodukuje się łóżka dla dzieci.

Podobne wpisy

Komentarze

Meble do pokoju dzieci – Dede Kids
Adres strony:
Wyświetleń:
25
Kliknięć:
5
CTR:
20%
Nazwa firmy:
Dede Kids Sp. z o.o.
Facebook:
https://www.facebook.com/sklepdedekids,