MarszalSTUDIO.pl - packshot, retusz, postprodukcja, projektowanie graficzne, social media,

Dodano: 11 lat 11 miesięcy temu
marszalstudio to agencja reklamy, tworzona przez zespół kreatywnych i ambitnych osób, które nie boją się trudnych zadań i są otwarte na wszelkie wyzwania. Nasza oferta to: fotografia produktowa packshot, postprodukcja i retusz, usługi graficzne oraz marketing social media.

Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych związanych z identyfikacją firmy na rynku (logo, wizytówki, papier firmowy, layout stron internetowych itp.), a także tworzeniem materiałów marketingowych i PRowych jak ulotki, plakaty, katalogi, banery…

Oferujemy najwyższej jakości fotografię reklamową a także postprodukcję na najwyższym poziomie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wiemy jak wydobyć największe zalety każdego produktu.

Oprócz tworzenia designu i reklamy dla firm, zajmujemy się także ich promocją w social media! Ofertę tą kierujemy do przedsiębiorstw, którym zależy na nowoczesnym wizerunku oraz internetowej promocji.

Jeżeli Twoja firma potrzebuje wysokiej jakości obsługi, pełnego profesjonalizmu i komunikatywności to jesteśmy tu właśnie dla Ciebie!
marszalstudio

Skontaktuj się z nami!

Podobne wpisy

Komentarze

MarszalSTUDIO.pl - packshot, retusz, postprodukcja, projektowanie graficzne, social media,
Adres strony:
Wyświetleń:
2182
Kliknięć:
17
Wizyt:
767
CTR:
2.22%
Nazwa firmy:
marszalstudio
Miasto:
Warszawa