Klimatyzacja klimatyzacje wentylacja wentylacje instalacje rekuperatory

Dodano: 11 lat 11 miesięcy temu
Salklim jest firmą która specjalizuje się w projektowaniu, instalacji klimatyzacji, ogrzewania, wentylacji w systemy powietrzne i instalacje chłodnicze. Jesteśmy czymś więcej niż tylko firma klimatyzacja Nasza firma specjalizuje się we wszystkich typach jednostek, od najmniejszych systemów do małych jednostek klimatyzacji. Kiedy szukasz klimatyzacji wentylacji i rekuperacji skontaktuj się z nami my ci pomożemy w doborze urządzeń oraz serwisie. Nie tylko zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów świadczących wysokiej jakości pracy, mamy też jedne z najlepszych urządzeń na rynku. Jesteśmy wyposażeni w najnowsze narzędzia by nasze prace były wykonane starannie i estetycznie. Klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja to nasza pasja.

Firma świadczy usługi na terenie południowej Polski a zwłaszcza okolicach i miast takich jak: Mielec, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Połaniec, Tarnobrzeg, Sandomierz, Stalowa Wola, Staszów, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Busko zdrój, Rzeszów.

W naszej dziedzinie oferujemy także serwis oraz dozór techniczny. Po zdecydowaniu się na nasze usługi wystarczy że napiszesz lub zadzwonisz.

Nasze oferta to: Klimatyzacja domowa, klimatyzacje do biur przemysłu, wentylacja mechaniczna grawitacyjna, pompy ciepła, rekuperatory, centralne odkurzacze, montaż sprzedaż serwis.
Posiadamy Klimatyzatory rekuperatory centralne odkurzacze oraz materiały montażowe najlepszych firm polskich i zagranicznych.

e-mail: salklim@op.p
telefon: 0-793709001

Podobne wpisy

Komentarze

Klimatyzacja klimatyzacje wentylacja wentylacje instalacje rekuperatory
Adres strony:
Wyświetleń:
2051
Kliknięć:
23
Wizyt:
1541
CTR:
1.49%