Gospodarstwo Rolne - Producent ostropestu plamistego

Dodano: 2 lata 11 miesięcy temu

Ostropest plamisty to roślina jednoroczna z rodziny astrowatych. Liście ostropestu są na obrzeżach kolczaste, z charakterystycznymi rozległymi, białymi plamami. Ostropest należy do grupy roślin leczniczych, których działanie na organizm ludzki jest bardzo dobrze udokumentowane. Ze względu na to, że olej ostropestowy zawiera znaczą ilość NNTK, odpowiedzialnych za funkcję prekursora prostaglandyn, stał się on przedmiotem zainteresowania także wytwórców kosmetyków.

Gospodarstwo rolne Jarosław Barański oferuje możliwość zakupu ostropestu plamistego, a także zimowej karmy dla ptaków, zbóż i słonecznika. Jako producent ostropestu plamistego, gospodarstwo zapewnia najwyższej jakości produkty, które są przydatne na wielu płaszczyznach życia.

Ostropest plamisty to roślina, która doskonale wpływa na wątrobę, a także na naszą urodę. Ponadto można stosować go do ochrony wątroby u osób z chorobą alkoholową i u przechodzących leczenie odwykowe, do łagodzenia stanów zapalnych i zahamowania zmian związanych z łuszczycą. Ostropest plamisty pomaga także na bóle głowy i wspomaga leczenie migreny.

Zachęcamy do zakupów!

Podobne wpisy

Komentarze