Drukarnia internetowa - tani druk wizytówek, ulotek i plakatów

Dodano: 11 lat 7 miesięcy temu
Drukomat to drukarnia internetowa specjalizująca się w druku offsetowym oraz cyfrowym. Sugerowane przez Drukomat ceny są nawet o 70% niższe niż w standardowych drukarniach. Drukarnia drukuje na maszynach formatu B1 i VLF oraz ploterach solventowych i z technologią UV.

Drukomat w pracy użytkuje dwie technologie: offsetową i cyfrową. W druku offsetowym bazuje na nowoczesnych i bardzo produktywnych arkuszowych maszynach offsetowych firmy Heidelberg. Maszyna Heidelberg XL 162-4+LX2 umożliwia druk plakatów w formacie 1190 x 1620 mm. Wspomagana jest ona przez dwie pełnoformatowe maszyny drukujące. Maszyny te umożliwiają w ciągu 24 godzin druk ulotek A6 w ilości równej aktualnej liczbie ludności w Polsce. Drukarnia offsetowa gwarantuje min.:druk papierów firmowych i druk teczek ofertowych, druk notesów, druk biletów, druk katalogów, druk wizytówek. Park maszynowy drukarni offsetowej online uzupełnia rozmaicie zaopatrzona introligatornia, umożliwiająca wprawne wykończenie wydruków.

Na odcinku druku cyfrowego drukarnia internetowa pracuje na zapewniających rewelacyjną jakość ploterach Durst, Mutoh i Roland, które zapewniają solwentowy druk banerów lub siatek o szerokości do 320 cm oraz inne wydruki wielkoformatowe. Plotery zezwalają także na druk na takich materiałach jak np.: szkło, plexi, płyta PVC. Używany w tym celu ploter Durst jest w stanie zadrukować artykuł o szerokości 205 cm o bez mała dowolnej grubości.

Szczegółowa propozycja druku ulotek i plakatów obejmuje min.: druk ulotek A6, druk ulotek A5, druk ulotek A4, druk ulotek DL druk plakatów A1, druk plakatów A3, druk plakatów B2, druk plakatów A0, druk plakatów A2, druk plakatów B1, druk plakatów B0.

Drukomat dozoruje każde zamówienie od momentu wysłania przez Ciebie plików graficznych, do momentu dostawy gotowego produktu. Status zleceń wysyłany jest na indywidualne konta klientów.

Podobne wpisy

Komentarze

Drukarnia internetowa - tani druk wizytówek, ulotek i plakatów
Adres strony:
Wyświetleń:
4811
Kliknięć:
66
Wizyt:
1461
CTR:
4.52%
Nazwa firmy:
Drukomat.pl Sp. z o.o.
Ulica:
Chodzieska 21
Kod pocztowy:
64-920
Miasto:
Piła
Region:
Wielkopolskie