Dofinansowanie z uniii dla firm, Dofinansowanie na rozwój firm

Dodano: 11 lat 9 miesięcy temu
Najpopularniejsze dotacje dla firm - tak w skrócie można zaprezentować ofertę grantów i funduszy opisanych w portalu. Propozycja portalu zawiera całościowe wsparcie w procesie aplikowania po dofinansowania unijne zakładające udzielenie podmiotom zainteresowanym dotacjami od samego początku - zawierającego audyt unijny, po przygotowanie wniosku aplikacyjnego, biznesplanu, studium wykonalności, aż po końcowe rozliczenie przyznanej dotacji.

Firma specjalizuje się w następujących działaniach:

- Paszport do eksportu - dofinansowania dla firm planujących udział w
targach zagranicznych.
- Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw - dotacje dla firm inwestujących na terenach wiejskich, w małych miejscowościach.
- Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B - dotacje na system informatyczne dla przedsiębiorstw.

W ramach wszystkich wyżej wymienionych firmy mogą starać się o dotacje od 200tys zł do 2mln!.

W dodatku firma w swojej ofercie oferuje pomoc w aplikowaniu po dotacje BEZ RYZYKA i KOSZTÓW dla klienta - biorąc na siebie CAŁE niebezpieczeństwo uzyskania wsparcia!!! W opcji success fee - rozliczenie z klientem występuje w momencie przyznania wsparcia!!

Poza przedsiębiorstwami komercyjnymi na portalu pożyteczne wiadomości znajdą osoby poszukujące dotacji dla przedszkoli, dotacji dla żłobków, ekodotacji na inwestycji proekologiczne, w tym w odnawialne źródła energii.

http://all-grants.pl/9.1.1_PO_KL_Dotacje_dla_przedszkoli.html

Uzupełnienie informacji stanowi streszczenie dotacji mniej popularnych - jednak zarówno dostępnych - obejmujących dofinansowania z Funduszu Norweskiego, dotacje z EOG, oraz dotacje z Programu Szwajcarskiego.

Podobne wpisy

Komentarze

Dofinansowanie z uniii dla firm, Dofinansowanie na rozwój firm
Adres strony:
Wyświetleń:
2757
Kliknięć:
19
Wizyt:
1565
CTR:
1.21%