DGlab Tanie Wywoływanie zdjęc | Zdjęcia na płótnie Foto obrazy

Dodano: 11 lat 5 miesięcy temu

DGlab to serwis poświęcony Fotografom i osobom profesjonalnie zajmujących się fotografią. W naszej ofercie znajdą państwo tanie wywoływanie zdjęć w najniższych cenach przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości papierów marki Kodak Endura Professional.Nasza oferta zawiera również największy wybór oryginalnych, projektowanych przez naszych grafików okładek fotoksiążek oraz fotoalbumów.

Naszym klientom umożliwiamy dowolne komponowanie własnych Albumów Fotograficznych, dowolna ilość oraz kolor kart, wybór indywidualnej okładki z wypalonym laserowo napisem lub własnym zdjęciem.Fotoksiążki wykonujemy z najwyższej jakości materiałów co w połączenie z szeroką gamą okładek, dodatków oraz formatów daje możliwość stworzenia niepowtarzalnego wzoru.

Nowość: "Zdjęcia na płótnie Foto obrazy"Twoje zdjęcie na prawdziwym płótnie! na drewnianej ramie, nada Twojemu zdjęciu inną jakość jako wystrój ściany. Fotoobraz to wydruk z jakością fotograficzną na płótnie naciągniety na krosno malarskie tzw blejtramę. Gotowy produkt można od razu zawiesić.Fotoobraz (Fotoboard) jest najtańszą, ale jednocześnie elegancką formą przedstawienia fotografii.Wydrukowane zdjęcie dodatkowo pokrywamy laminatem.

Zapraszamy do współpracy!

Podobne wpisy

Komentarze

DGlab Tanie Wywoływanie zdjęc | Zdjęcia na płótnie Foto obrazy
Adres strony:
Wyświetleń:
4468
Kliknięć:
59
Wizyt:
1655
CTR:
3.56%
Nazwa firmy:
DGlab
Ulica:
Górnicza 22
Kod pocztowy:
41-300
Miasto:
Dąbrowa Górnicza
Region:
Śląskie
Telefon:
0322628738
Facebook:
info@dglab.pl